Понеділок, 20.05.2024, 21:47
Вітаю Вас Гость | RSS
Головна » Статті » Статті

Що таке теплоефективний блок

Теплоефективний блок - це  чотирирядний блок, з якого легко зводяться стіни для заміських будинків і котеджів. Мала вага і чіткі геометричні характеристики цього будівельного матеріалу дозволяє виконувати будівництво на великому видаленні від міста без застосування підйомних пристроїв , що істотно знижує транспортні витрати. Скріплювати стінові блоки можна за допомогою будівельного клею , а не цементних розчинів . Таким чином , кладку високої якості можна отримати без зайвих зусиль.
Теплоблок має чітко вивірену геометрично правильну форму і компактні розміри , завдяки чому зводити стіни будинку можна самому. Завдяки застосуванню доступних матеріалів , швидкість роботи виростає в порівнянні з застосуванням традиційних і застарілих будівельних матеріалів , ще ніколи будівництво котеджів не здійснювалося так швидко! Більш того , повністю відпадає необхідність у подальшій зовнішній обробці.
Основною сировиною для виробництва стінових блоків є:
- Цемент ( М500 Д0 / М400 Д0 )) ;
- Гранітний відсів (фракції від 0 до 5мм ) ;
- Пісок ;
- Неорганічні пігменти ;
- Базальтопластикові стержні ;
- В якості теплоізоляційного ряду застосовується пінополістирол (пінопласт) М15 - М25 ;
З урахуванням останніх вимог стінові блоки мають чотирирядну конструкцію:
несучий ряд - виконаний з бетону.
внутрішній ряд - ефективний пінополістирол щільністю 25 Кг / куб. м.
зовнішній ряд - виконаний також як і несучий, але меншої товщини.
декоративний ряд - офактурений ряд теплоефективного блоку .
Усі ряди пов'язані між собою арматурними стержнями. Змінюючи товщину теплоізоляційної вставки можна виготовляти блоки для будь-яких кліматичних зон України .
Захисно - декоративний зовнішній шар стінового блоку виконаний з щільного бетону  і може мати будь-яку фактуру і колір . Ви можете самі винаходити свої кольори і фактуру. При цьому при фарбуванні застосовуються мінеральні пігменти - оксиди металів що не міняють кольору в процесі експлуатації. Перераховані особливості блоку дають необмежений простір для втілення будь-яких фантазій архітектора.
Швидкість зведення будинків з теплоефективних стінових блоків у кілька разів перевищує швидкість будівництва будинків з будь-яких інших матеріалів.
Будівельник отримує можливість при більш низьких витратах, за той же час, і тими ж бригадами, побудувати набагато більше сучасних красивих теплих кам'яних будинків, попит на які в нашій країні дуже високий.
Теплоефективні блоки застосовуються, як при зведенні багатоповерхових будинків в якості огороджуючого матеріалу, так і в заміському малоповерховому будівництві в якості матеріалу для несучих стін ( висотою до 12 метрів). У разі багатоповерхових будинків додатковою економією буде енергоефективність будівлі, тобто знижує витрати на опалення в зимовий період і витрати на кондиціонування в літній період.
Застосування теплоефективних стінових блоків позбавляє будівельників від таких трудомістких і дорогих операцій , як утеплення стіни і зовнішня декоративна обробка. Даний стіновий блок легкий і порівняно великий: 400 х 400 х 200 мм. Укладання стінових блоків дає можливість прискореного процесу зведення стіни , тим більше що блоки , завдяки своїм точним геометричним розмірам ( ± 1 мм. ) , Укладаються на шар спеціальної мастики ( клею) товщиною не більше 2 мм. В результаті застосування вищевказаної технології укладання стінових блоків можна приступати до внутрішнього оздоблення відразу по закінченні зведення першого поверху. Технологія зведення стін з теплоефективних стінових блоків передбачає майже повна відсутність "мокрих" процесів .
Багаторядові стінові блоки - це легкий і простий спосіб побудувати будинок з мінімальними витратами на забезпечення ефективного захисту від втрати тепла.
 Будівництво котеджів здійснюється в один ряд , без додаткового утеплення будуються стіни . Стінові блоки можуть з'єднуватися за допомогою сухої суміші ( універсального клею ), забезпечують енергозберігаючий ефект при товщині шва 2 мм.

Категорія: Статті | Додав: Leliq78 (04.06.2014)
Переглядів: 628 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Форма входу
Категорії розділу
Статті [5]
Пошук
Наше опитування
Чи зацікавила Вас наша продукція?
Всього відповідей: 18
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0